TUTENweb

Chcete nové webové stránky?

Nebo redesign vašich stávajících?

Abych to ulehčil, vytvořil jsem pro vás 4 varianty. Rozhodněte se, která je tá pravá pro vás.

tvorba web stránky PRO osvč

tutenweb_zivnostnik_osvc

Kdo není na internetu, jako by nebyl. Věta, která po roce 2019 získala ještě větší rozměr než kdy dříve.

Jste začínající živnostník / osvč, nebo už máte něco za sebou a ještě nemáte web-stránky? Změňte to!

Vy budete investovat minimum financí, času a znalostí a já vám vytvořím webovou prezentaci s maximálním efektem.

Obvykle se bude jednat o základní jednostránkovou prezentaci vašeho podnikání s vámi dodanými texty a fotkami. Stručný obsah stránky: o vás, o vašem byznysu (co nabízíte a za jakou cenu), galerie s fotkami a kontakty.

Cena základní varianty webu již od 6.500,- (nebo s rozložením plateb od 2.500,- Kč / měsíc). Tuhle základní variantu webu pak můžu na vaše přání doplnit (hned, nebo časem) o rezervační systém, dotazník, webovou aplikaci chat, vícejazyčnost webu a pod… 

tvorba webu PRO menší firmu

Máte menší firmu a nemáte web-stránky? Je nejvyšší čas to změnit! Podpořte svůj rozvoj v byznysu.

Budete potřebovat web s cca 3 až 6-ti stránkami. Obsah webu: úvodní stránka s prezentaci vaši firmy, ceník, galerie s fotkami, kontakty a pod…

Konkurence na dnešním trhu je velká a tvrdá. Aby se vaše web-stránka na internetu neztratila, tak v základu webu již budou implementovány technické funkce (minimální SEO, cookies lišta, optimalizace, zabezpečení a zálohování webu).

Web pro menší firmu tvořím již od 12.500,- Kč (nebo s rozložením plateb od 3.500,- Kč / měsíc).

Tuhle základní variantu webu pak můžu na vaše přání doplnit (hned u tvorby webu, nebo časem) o rezervační systém, dotazník, webovou aplikaci chat, vícejazyčnost webu a pod…

tvorba webu PRO větší firmu

tutenweb_velka_firma

Patříte k hrdým vlastníkem větší firmy a potřebujete zefektivnit vaši práci a systém?

Věřte, že IT technologie to zvládnou. Kvalitní webové stránky jsou základ na kterém se dá budovat.

Pravděpodobně budete potřebovat web s 6-ti stránky a více + s několika podstránky, implementaci technických funkcí a různých doplňkových funkcí, případně i s e-shopem.

Cena zde začíná od 25.000,- Kč za webové stránky. Cena za e-shop se bude odvíjet od rozsahu a je individuální. Vše závisí na domluvě.

Kromě důvěryhodné prezentace v online světě si můžete ulehčit a zautomatizovat mnohé úkony, jako jsou například, docházkový systém, evidence s financemi, plánování úkolů pro zaměstnance a mnoho dalších.

Samozřejmostí je i naše vzájemná následná spolupráce po vytvoření webu. Jak bude vaše firma růst, budou zapotřebí i aktualizace a změny na webu a souvisejících IT systémů, s čím počítám.

REDESIGN webových stránek

tutenweb_redesign_webu

Uvažujete o redesignu vašich stávajících webových stránkách, nebo e-shopu?

Již máte webové stránky, nebo e-shop, ale jsou zastaralé, neaktuální, či dokonce nepostačující pro dnešní dobu? V takovém případě, to může vašemu podnikání spiš ublížit, než ho podpořit.

Proto je moudré se nad tím zamyslet a věřte, že i malá investice může přinést velké výsledky.

To, jak malá, nebo větší investice se bude týkat vašeho webu / e-shopu, závisí od rozsahu práce. Někdy postačí několik drobných úprav a někdy je nutné překopat celý web / e-shop od základů.

Základy důvěryhodných webových stránek jsou reprezentativní vzhled, responzivita, dohledatelnost ve vyhledávačích, bezpečnost, přehlednost, optimalizace, měli by obsahovat zákonem dané údaje a pod…

Nevyhovuje Vám ani jedna z variant? Potřebujete individuální řešení?

Přejít nahoru